Sebevědomá žena je upravená žena!Zvyšte si sebevědomí novým účesem

Jaký máte o sobě obraz? Co si o sobě myslíte? Cítíte se neschopná a k ničemu? Neumíte se prosadit? To vše je sebevědomí, o které se musíte starat. Úspěšné ženy vědí, jak na to. Zvyšte si sebevědomí snadno a rychle novým účesem v našem Kadeřnictví Prostějov!
Psychologové tvrdí, že střih a barva vlasů úzce souvisí s vaším sebevědomím. Váš obličej je místem, které při komunikaci druzí nejvíce vnímají. Účes je jakýmsi orámováním obličeje – jako obraz a jeho rám. Malíř chce pro svůj obraz vždy nejvhodnější rám. Stejně tak vy byste měla zvolit takový účes, se kterým jste vnitřně v souladu a cítíte se dobře. V Kadeřnictví Prostějov vám vytvořím střih přesně na míru. Garantuji vám, že s novým účesem uděláte skvělý dojem a sama se budete cítit jistější.
Statistiky prozradily, že mezi 13. a 65. rokem mění ženy svůj účes průměrně dvakrát do roka. Novou barvu či nový sestřih si nejčastěji pořizují z nudy. Podvědomě ale někdy slouží i jako nástroj pro zvýšení sebevědomí. Změna účesu má totiž na celkovou image ženy obrovský dopad. Nemusí jít přitom o drastickou proměnu: Stačí melírek, trochu sestříhat atp., a nová image je na světě.
Vlasy o vás prozradí nejen povahu a sebevědomí, ale také sexualitu: Zda ji chcete skrývat, nebo s ní „jdete na trh“. Proto ženy obvykle mění své účesy, když se sami mění (více dospějí, změní na něco názor, stane se jim něco, co je poznamená atp.). Správným účesem dáte ostatním najevo, že máte zdravé sebevědomí. Se stylovým střihem a barvou si navíc sama budete více věřit a na veřejnosti vystupovat sebejistě. Jaké účesy nosí sebevědomé ženy?

Pečlivě upravený, nevýrazný
Tento vlasový střih svědčí o vaší profesionalitě a smyslu pro pořádek. Nevýrazný, jednodušší účes nosí sebejisté ženy, které na sebe nepotřebují upozorňovat.

Vlasy stažené do vysokého culíku
Vlasy uhlazené u hlavy a stažené do vysokého culíku jsou znakem cílevědomosti a žen, které se nebojí jít za svým. V Kadeřnictví Prostějov vám ráda vytvořím účes, který vám dodá kuráž a sebejistotu.

Ledabylý
Neupravené vlasy jen pro špindíry. Díky mým dlouholetým kadeřnickým zkušenostem vám mohu potvrdit, že tyto účesy milují sebevědomí umělci. S ledabylým účesem dáte okolí najevo, že se nebojíte jít vlastní cestou a je vám jedno, co je zrovna in. Ukazujete tím svou sebejistotu a odvahu.

Jiné účesy na vás „prásknou“ vnitřní nejistotu. Kterým se musíte vyhnout?

Extravagantní
Výstřední a divné střihy nosí ženy, které na sebe musí upozorňovat. Podle psychologů tuto potřebu mají lidé s komplexem méněcennosti. Jsou nejistí uvnitř, takže chtějí být výjimeční navenek. Zvyšují si tak své nízké sebevědomí.
Dlouhý vrstvený

Dlouhé sestříhané vlasy, které jako by tvořily vrstvy, na vás „nabonzují“ perfekcionismus. Vše, co děláte, musí mít ten nejlepší výsledek – i váš účes.

Výrazně barvený
Rudá, zelená, zrzavá,… Ideální způsob, jak se oddělit od davu. Výstřední barvy vlasů mají ženy s nízkým sebevědomím. Nebo puberťačky, které se chtějí odlišit od rodičů. V Kadeřnictví Prostějov vám výrazné barvy nedoporučuji. Svým klientkám navrhuji jemnější odstíny, které jsou znakem zdravého sebevědomí. Nejen vlasový střih, ale i barva vlasů toho totiž hodně vypovídají o vaší vnitřní (ne)jistotě.

Složitý drdol.
Výzkum prokázal, že čím složitější účes máte, tím více sebekritická jste. Drdol spletený jako vánočka o vás prozradí nízké sebevědomí. Nejvíce ho nosí hysterky.

Jednoduchý cop
Odkládáte návštěvu kadeřnice a raději si vážete vlasy do obyčejného copu? To značí, že potřeby druhých jsou pro vás důležitější než vaše vlastní. Opět důkaz nízkého sebevědomí!

Už chápete proč je správný účes tak důležitý? Úspěšné ženy se zdravým sebevědomím proto svěří péči o svou image profesionálním kadeřníkům. V kvalitním Kadeřnictví Prostějov vám pečlivě vyberu střih i barvu vlasů, které spolehlivě zvýší Vaše sebevědomí. Pokud jste si účes vybrala sama, vytvořím vám ho na míru přesně podle vašich představ. I proto se ke mně mé zákaznice tak rádi vrací.
Jako profesionální kadeřnice v Kadeřnictví Prostějov vím, jak na střihu a barvě vlasů záleží. Vlasy „mluví za vás“, jak se vám daří v profesním i intimním životě. Péči o svou image nepodceňujte – spolehněte se na Kadeřnictví Prostějov.

Štítky: , ,