Trendy účesy a barvy roku 2018Chcete omládnout, vypadat svěže a cítit se sebejistě?

Toto vše dokáže správný střih a barva vlasů!
Chytré ženy svěří péči o svou image specialistům. Jsem spolehlivá a profesionální kadeřnice s nadšením pro můj obor. Držím krok s dobou, ráda hledám moderní účesy a experimentuji. Díky mým dlouholetým zkušenostem vám spolehlivě garantuji spokojenost. S mým novým účesem budete vypadat lépe i cítit se lépe. Vytvořím vám účes přesně podle vašich představ. Pokud nevíte, jaký střih nebo barva vlasů vám sedne, ráda pro vás na míru navrhnu nejlepší řešení. Nebo chcete jít s dobou a nosit trendy účes? Svým klientům zde odhaluji můj unikátní seznam střihů, které právě letí:

Mikádo

Vlasy v délce přibližně do půlky krku v různých provedeních. Žádné stříhání, vlasy musejí zůstat stejně dlouhé. Pak už je jen na vás, jestli chcete uhlazený rovný styling nebo rošťácký rozcuch. Vaše staré mikádo vám mohu oživit sestříháním. Díky tomu vaše vlasy získají větší objem a budete vypadat mladší.
Ofiny. Aneb vzpomínáme na naše školní léta. Letos se vrátily v plné síle. Rovné, plné i ofiny sestříhané na bok jsou letos obrovským hitem! Skvěle fungují jak v kombinaci s mikádem, tak i s delšími vlasy. Nebojte se také rozcuchů a dodejte ofinám trochu šťávy. Chcete-li být obzvlášť in, vytvořím vám výraznou ofinu. Třeba Ledová blond v kombinaci s výraznými růžovými proužky v horní partii udělá váš účes originální. Růžovou sekci pak můžete podle nálady sčesat do stran či dopředu.

Vlny a kudrliny

Ty frčí už od loňska. Letos ale platí čím větší, tím lepší. Nebojte se velkých vln. Kudrliny si nechte udělat co největší, abyste dodala svým vlasům pořádný objem. Na denní nošení doporučuji spíše přirozenější vlny, zatímco nerozčesané na večer.

 

 

 

Prodloužený pixie

Kadeřnictví v prostějově- střihy

Zastánkyně krátkých účesů mohou skákat radostí: Tento pixie je trendy! Z prodlouženého pixie cut vám mohu díky stylingu vytvořit několik skvělých účesů. Tento účes si úžasně rozumí s vlasy sčesanými dozadu s lehkým nádechem mokrého vzhledu.
Zajímají vás i trendy v barvení vlasů? Nabízím vám seznam moderních barev pro rok 2018:
Stříbrná. Krásný příklad toho, jak se módní a beauty trendy mohou přenést i na vlasy.
Růžová a fialová. Doporučuji hlavně těm, kteří chtějí být výraznější.
Měděná a blond. Díky této barevné kombinaci se stanete královnou podzimu.
Abyste byla trendy, nemusíte si obarvit celou hlavu. Stačí vám jen barevné ombré nebo melírek a budete in! Osobně vám doporučuji nechat si na zkoušku obarvit pár pramínků, z kterých barva během dvou týdnů vymizí. Pokud vás nový odstín víc chytne, ráda vám provedu kompletní barvení vlasů.
Jednolité barvení vlasů je dneska už pravěk. Nejvíc frčí ležérní aplikace barvy (tzv. easy-to-go). Je to barvení vlasů, které má vypadat přirozeně a pracuje s vaší vlastní barvou. Nepředstavujte si tedy obnovování celoplošné barvy každé tři týdny, jakmile se ukážou odrosty. Barvení easy-to-go s odrosty počítá, a někde je dokonce úmyslně vytváří. Díky tomu vám barva vydrží v perfektním stavu řadu měsíců.
Hodně trendy je také tónování kudrnatých vlasů, kdy vám do loken nanesu rozdílné světlejší a tmavší odstíny vaší původní barvy. Tím získají vaše vlasy větší objem. Chcete-li být in, stále nešlápnete vedle s přirozenými odstíny barvy a melíry tón v tónu.
Navštivte mé Kadeřnictví Renata v Prostějově pro profesionální barvení a stříhání vlasů. Ráda vám také odborně poradím, jak o vaše vlasy pečovat. Nabízím kompletní a kvalitní kadeřnické služby pro dámy, pány i děti. A to vše v příjemném rodinném prostředí. Nejsem jen spolehlivá kadeřnice, jsem i nadšená hospodyňka. Přijďte si ke mě třeba jen dát kafíčko nebo čaj a drbat o čemkoli.
Rok 2018 se pomalu chýlí ke konci. Už víte, jaké si dáte do nového roku 2019 předsevzetí? Co třeba nový účes? Moderní účesem skvěle zkrášlíte svou image! Chytré ženy už našli svou spolehlivou kadeřnici. Ve svém Kadeřnictví Renata v Prostějově o své zákazníky pečuji celým srdcem. Proto se ke mně všichni rádi vrací.

Štítky: , , ,