Veřejné komentáře :-)

Jedna z mých zákaznic a kamarádek se dozvěděla, že stavíme nový web pro kadeřnictví. Rozhodla se mě podpořit a já souhlasila se zveřejněním čehokoliv, co napíše. Nakonec jsme spokojené obě, protože číst něco takového je nejlepším oceněním toho, co dělám. Pokud budete i vy chtít zveřejnit svoji zkušenost, neváhejte se na mně obrátit. Budu ráda, když se to tu zaplní. Komentáře tu bohužel nejsou přímo povoleny. Nemám moc času na filtrování automatického spamu.

 

Jak jsem našla kadeřnici. A kamarádku

S porostem své lebky, myslím vlasovým, mám problémy od raného mládí. Odsoudily mne ke krátkým střihům, které ale umí málokterá kadeřnice. Když mne kdysi honil čas a přerostlost hára, vnutila jsem se k Renatě Martinkové Vávrové. A odcházela jako nový člověk.
Za ty roky se z odbornice na účesy, vlasovou kosmetiku a styling stala přítelkyně, za kterou se ráda zastavím v práci. Také proto, že v provozovně v Olomoucké ulici v Prostějově panuje trvale pohoda a dobrá nálada, doplněná skvělou kávou či čajem.
Za sebe mohu říct, že se Renatiny péče nehodlám vzdát. Mimo jiné proto, že si velmi vážím lidí, kteří své práci rozumějí a navíc ji dělají s láskou a péčí. A to můžete zkusit i vy.

Štítky: ,